שירות משלוחים לכל הארץ

א'-ה' 09:00-18:00

שאלו אותנו..

שלחו לנו הודעה כתובה:
כל ההודעות ייענו בשעות הפעילות א'-ה' 09:00-18:00.

  שאלות ותשובות

  בהחלט. אנו עובדים עם חברת משלוחים בפריסה ארצית ונוכל לאסוף מכם את המחשב – להמשך הזמנה

  המלצה לביצוע התקנה עצמית היא במקרים בהם ההתקנה היא בסיסית ללא פירוק מורכב. אם מדובר בפירוק מורכב עלול להיגרם נזק בתהליך ולכן ההמלצה היא להשתמש בשירותי מעבדה עם אפשרות לאיסוף והחזרה מאתר לקוח – לביצוע הזמנה.

  במעבר לסל הקניות ניתן לקבל הערכה לעלות התקנה לרכיב מסוג זה במקביל לאפשרות איסוף והחזרת המוצר. באם המידע הרלוונטי לא מופיע בשלב זה, ניתן לשלוח בקשה להצעה דרך אפשרויות יצירת הקשר המופיעות בעמוד זה.

  על מנת לאתר רכיבים למחשב שלך, יש להכניס בתיבת החיפוש באתר, דגם מחשב מדויק הרשום בתחתית המחשב. החיפוש יוביל לדף בו יופיעו כל הרכיבים לדגם שלך. במידה ואינכם בטוחים מהו הדגם המדויק, ניתן לשלוח אלינו באמצעות אפשרויות התקשורת המגוונות המופיעות בעמוד זה, צילום תחתית המחשב בדגש על הטקסטים והמדבקות בצירוף פירוט הבעיה ואנו נאתר אותו עבורכם.

  בכל מצב ניתן לתקן כל מחשב אבל לא תמיד זה משתלם. לאחר בדיקת המחשב ניתן לקבל הערכת מחיר לתיקון עם המלצה האם כדאי לתקנו. במידה ועלות התיקון אינה משתלמת, נוכל להציע גיבוי מידע לחומר שעל המחשב או שדרוג למחשב חדש או מחודש במחיר משתלם. אנחנו מוכרים מחשבים מחודשים עם אחריות מעבדה – לצפייה בקטלוג ראו מחשבים יד2

  על מנת לאתר את הרכיב המתאים לכם במדויק, יש לספק כמה פרטים של המחשב – דגם המחשב, תת דגם, ה-serial number של המחשב וצילום פיזי של החלק הנדרש. ניתן להעביר אלינו דרך האתר, במייל או ב-WhatsApp.

  עגלת קניות
  0
   0
   סל
   אין פריטיםהמשך לקנות